Potrzebujesz porozmawiać?

Posted by on 10 października, 2014  •  0 Comments  • 

Potrzebujesz porozmawiać?

Spotkanie z profesjonalnym, wykwalifikowany psychoterapeutą może zapewnić ci przestrzeń na rozmowę o tym co cię niepokoi w atmosferze wsparcia i poufności.

Rozmowa w psychoterapii może prowadzić do uzyskania nowej perspektywy na swoją sytuację, zwiększenia poczucia osobistego wyboru i ubogacić twoje relacje z innymi.

Zapraszam osoby chcące dowiedzieć się więcej o sobie, poszukujące głębszego zrozumienia swoich emocji, pragnące autentyczniej i głębiej przeżywać swoje życie… jak również osoby cierpiące na objawy nerwicy, depresji czy zaburzeń osobowości. Zapraszam do przytulnego gabinetu w centrum Krakowa, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Zadzwoń do mnie, aby umówić się na spotkanie w moim gabinecie w centrum Krakowa. Odbieram osobiście wszystkie telefony. Z racji na niemożność odebrania telefonu podczas sesji terapeutycznej może się zdarzyć że nie odbiorę. Jeśli nie mogę odebrać połączenia, zostaw swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a oddzwonię najszybciej jak to możliwe.

Rozmowa z psychoterapeutą może pomóc ci w niepokojących emocjach takich jak depresja, nierozwiązany gniew, samotność, frustracja, niska samoocena, stres, strach przed porażką, uzależnienie od pracy, traumatycznych wydarzeń, konfliktów w pracy, problemów w związku, takie jak trudności w znalezieniu i podtrzymywaniu relacji, konfliktu w relacji, separacji i żałoby, problemów z tożsamością czy odnalezieniem kierunku rozwoju osobistego, obsesyjnych rytuałów.

Pierwsze kroki

Pierwszym krokiem jest krótka rozmowa telefoniczna, podczas której możesz zadać wszelkie pytania dotyczące terapii jak i opowiedzieć mi trochę o swojej sytuacji. Możesz zadzwonic do mnie bezpośrednio, lub napisz e- mail z numerem telefonu. Jeśli będziesz zainteresowany umówimy się na spotkanie.

Nasze pierwsze spotkanie będzie szansą swobodnej rozmowy o twojej sytuacji i uczuciach w spokojnej, komfortowej i poufnej atmosferze. W tym spotkaniu będziesz także mieć możliwość zbadania, jak psychoterapia może ci pomóc, przed podjęciem decyzji, czy kontynuować. Nie potrzebujesz skierowania od lekarza rodzinnego. Twoje zapytanie będzie traktowane jako ściśle poufne.

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą.

Zadzwoń do mnie na 535 483 251 lub skontaktuj się ze mną przez e-mail.

Możliwość komentowania została wyłączona.